Meniu
Prekių krepšelis

Kaip pirkti?

Apsipirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje labai paprasta. Kairėje pusėje matote knygų katalogą, jis suskirstytas į kategorijas bei tikslesnes subkategorijas.

Radę reikiamą produktą, galite iškart spausti mygtuką "Į krepšelį" ir prekė bus įdėta į Jūsų prekių krepšelį. Norėdami prieš perkant paskaityti plačiau apie knygą, spauskite tiesiog ant nuotraukos ir jūs pateksite į vidinį puslapį, kuriame išdėstyta visa reikiama informacija apie prekę.

Kai nutarsite, kad šiam kartui pakaks pirkinių, spauskite svetainės dešinėje dalyje esantį Krepšelis užrašą. Čia galėsite peržvelgti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti).

Tada spauskite ant mygtuko Kitas Žingsnis. Čia reikės užpildyti formą duomenimis, be kurių negalėtume atgabenti Jums prekių. Taip pat prašome, kad susipažintumėte su mūsų internetinės parduotuvės taisyklėmis.

Toliau spauskite mygtuką Patvirtinimas ir pamatysite viso užsakymo duomenis, jei jie yra neteisingi, dar galite grįžti atgal ir pakoreguoti Jūsų įvestą informaciją.

Ir pabaigai, spauskite mygtuką Apmokėti ir pasirinkite mokėjimo būdą. Pasirinkę reikiamą būdą, būsite nukreiptas atlikti mokėjimo į saugų banko serverį.

Po sekmingo apmokėjimo Jūsų prekės pasieks Jus 1 - 3 darbo dienų bėgyje. Nuo rugsejo 1 dienos pristatymo paslaugos neteikiamos penktadieniais ( jei užsakymas yra darytas penktadieni, ji gausit tik antradieni).Mielieji, jei savo užsakymą pateiksite švenčių dienomis, ją pristatysime iškart po švenčių. Laikotarpyje nuo lapkričio 10 iki gruodžio 30 dienos ,o taip pat vasaros sezono metu nuo gegužės 30 iki rugpjūčio 30 d.pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų.

Tikimes, kad liksite patenkinti apsipirkę mūsų el. parduotuvėje. Jei iškilo kokių nors problemų, prašome pranešti mums  el.paštu: info@knygosinternetu.eu arba parašyti žinutę mūsų Facebook paskyrojeTRYS Nykštukai ogicial