Meniu
Prekių krepšelis

Apie mus

Sveiki, mielieji skaitytojai!

Leidykla ,,Trys nykštukai" pradėjo savo veiklą 1995 metais. Esame viena iš pirmųjų literatūros vaikams leidyklų. Per šiuos ilgus darbo metus augom ir tobulėjom, stengėmes pradžiuginti savo skaitytojus vis naujomis knygomis. Mūsų vizija - patenkinti kiekvieno skaitytojo poreikius.

Šiuo metu leidyklos asortimente Jus galite rasti įvairių knygų vaikams bei paaugliams. Nuo lavinančių knygelių patiems mažiausiems iki enciklopedijų smalsuoliams.

Pristatinėjant naujienas, dalyvaujant renginiuose, stebint rinką turime sukaupe nemažai patirties leidybos srityje. Taip einant pirmyn 2003 metais savo veiklą pradėjo leidykla "Akteja". Jau spėjome rasti savo leidinių ištikimų skaitytojų bei gerbėjų. Leidyklos asortimentas skirtas ir vaikams ir suaugusiems. Norite pradžiuginti bendradarbį ar kaimyną, įteikti malonią dovanėlę artimam žmogui ar padovanoti prabangų albumą verslo partneriui, o gal tiesiog papildyti savo namų kolekciją geru leidiniu?

Iš mūsų plataus asortimento Jus tikrai išsirinksite tinkamą knygą, o mes Jums visada padėsim.

SVARBU. Padažnėjus sukčiavimo atvėjams, parspėjam savo pirkėjus,kad mes nesiunčiam savo bankinių rekvizitu fiziniams asmenims. Isigyti musu produkcija galite TIK prisijungus prie musu svetainės, www.knygosinternetu.eu, kuri yra 100% saugoma. Apmokėjimai daromi TIK suformavus užsakymą arba pagal saskaitą- faktūrą, kuri išrašoma tik juridiniams asmenims.